(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Скільки коштує побудувати басейн

Ціну будівлі басейну позначають три моменти: розмір чаші, будматеріал споруди і прибуток виробника. Треба пам'ятати про додаткові витрати, які виробники залишають покупцям, наприклад, доставка матеріалів зі складу на місце монтажу. Також, до загальної вартості споруди додають витрати на монтаж, підключення обладнання та його запуск.

Який басейн вибрати

Є два класи споруди:

● бюджетний;

● елітний.

Розглядаючи бюджетний варіант, покупцеві запропонують стаціонарний басейн площею 20-25 квадратних метрів, коштовністю від 60 тисяч гривень. В рахунок входять підведення водопроводу й запуск споруди в експлуатацію. Але у виробів зависока теплопровідність. Тому власнику необхідно встановити нагрівальні елементи, що мають підтримувати температуру води в чаші басейну.

Якщо вартість буде здаватись надто високою, покупцю запропонують економічний різновид з монтажем збірного басейну. Рухлива конструкція без перешкод монтується в котлован, перетворюючись в стабільну чашу. При тих самих розмірах замовник за споруду заплатить від 40 тисяч гривень. Мінусами таких басейнів є недовговічність та висока теплопровідність.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ в Україні. Ціна

Якщо ви вже маєте прекрасний будинок і займаєтеся його обладнанням для зручного життя і відпочинку, настав момент задуматися про будівництво басейну під ключ. Наша компанія пропонує вам будівлю басейнів «під ключ» в Україні за найнижчими цінами і з найширшим спектром додаткових послуг з будівництва.

Перше, що треба зробити – визначити місце майбутнього басейну, зокрема, підводки води і каналізації до вбудованої споруди. Зручно, коли в будинку є сауна та поруч з нею басейн, який може освіжити і додати сил. Саме тому будівництво басейнів «під ключ» робить послуги компанії на ринку України зручними і вигідними для клієнта.

Побудова басейнів під ключ в Україні і технологія будування передбачає монтаж чаші басейну в особливий ґрунт, який підходить для цього будівництва. Вид ґрунту визначають бурінням. Будівля басейну на ділянці також передбачає підведення води і каналізації, а також електрики до обраного місця установки чаші споруди.

Спорудження передбачає повну підготовку місця для майбутнього будівництва плавального басейну на окремо вибраній ділянці під ключ, а також повну підготовку супровідної документації.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ у Яремча

Цікавитесь будівництво басейну під ключ в Яремче? Тоді Вам варто звернутися до компанії «АкваБудКомплекс», яка займається проектуванням, будівництвом,  монтажем, запуском та подальшим обслуговуванням басейнів.

Ми готові запропонувати будівництво та проектування:

 • приватного басейну;
 • громадського басейну (плавальні, спортивні);
 • бетонного відкрито та закритого басейнів.

Співробітники нашої компанії, цілком за оптимальною ціною допоможуть Вам вибрати такий дизайн, який не тільки підкреслить вашу індивідуальність, але ще й зробить басейн самим улюбленим місцем в вашому будинку.

Сам процес будівництва басейну під ключ в Яремче проводиться фахівцями компанії «АкваБудКомплекс» в декілька етапів:

 • складають проект;
 • будуть чаша. Для цього готують спочатку котлован необхідного розміру, встановлюють опалубку, і лише після цього заливають бетонним розчином;
 • підводять до чаші трубопровід та встановлюють системи подачі води, переливу, фільтрації та озонування;
 • проводять гідроізоляційні роботи з використанням сучасних полімерних плівок;
 • облаштовують чашу за допомогою керамогранітної плитки, мозаїки та іншими стійкими до впливу води матеріали.;
 • перевіряють обладнання та проводять налагоджувальні роботи.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ у Хмельницькому

Якщо Ви бажаєте своє житло зробити ще більш комфортабельним, то будівництво басейнів під ключ в такому разі буде найкращим рішенням. Компанія «АкваБудКомплекc» пропонує будівництво басейнів під ключ для приватних будинків, котеджів, заміських вілл, міських особняків, готелів, салонів, лазень і саун.

А так як мабуть кожний, хто має нерухомість за містом мріє про таку споруду, як басейн, тому давайте розглянемо що краще будівництво басейну під ключ або установка готового, тобто:

 • надувного;
 • пластикового;
 • каркасного;
 • збірно-розбірного;
 • металевого зі сходами та інші.

Зрозуміло, що для дачі рішенням даної проблеми буде виготовлення басейну на замовлення. Але  якщо мова йде про басейн як елемент іміджу, статусу, бренду або показнику соціального рівня, то компанія «АкваБудКомплекс» у Хмельницькому пропонує будівництво басейну під ключ, конфігурація і функціонал якого ідеально впишеться в дизайн вашого приватного будинку.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ у Кам’янець-Подільську

Бажаєте свою дачну ділянку перетворити в затишне місце для літнього відпочинку. Тоді  пропонуємо Вам звернутися до нашої компанії «АкваБудКомплекс» у Кам’янець-Подільську та замовити будівництво басейну під ключ. Але перш ніж Ви замовите таку послугу, фахівці нашої компанії спочатку вислухають ваші побажання, а потім запропонують Вам декілька варіантів майбутнього проекту. І лише тільки після того, як буде отримане ваше погодження, наші фахівці приступлять до виконання таких необхідних при будівництві басейну під ключ робіт,  як:

 • складання проекту з переліком необхідного технологічного та гідро - масажного обладнання;
 • земляні роботи (копання котловану під басейн;
 • бетонні роботи (заливання бетонної чаші басейну;
 • гідроізоляція чаші басейну;
 • монтаж інженерних комунікацій і обладнання;
 • обробка чаші басейну;
 • пусконалагоджувальні роботи;
 • гарантійне обслуговування басейну.

 

Саме завдяки тісному зв’язку проектного відділу та будівельників, наші клієнти отримують індивідуальний підхід реалізувавши свої найсміливіші ідеї та унікальні дизайнерські рішення.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ у Тернополі

На сьогоднішній день будівництво басейнів під ключ у Тернополі користується чи малим попитом. А знаєте чому? Та тому, що вид даної послуги по вартості стає поступово доступним. Тому, якщо Ви власник приватного будинку, а в Вас ще не має власного басейну, пропонуємо задуматися про будівництво басейну під ключ. Адже за допомогою плавання ви зможете не тільки поправити своє здоров'я, розлучитися з поганим настроєм, а найголовніше просто отримати задоволення.

Компанія «АкваБудКомплекс» пропонує будівництво басейнів будь-якої конфігурації та складності у Тернополі. Завдяки набутим нами навичкам і досвіду ми здатні здійснити практично будь-які побажання замовника.

І так, перш ніж Ви вирішите зайнятися будівництвом басейну, Ви повинні визначитися з його призначенням, тобто для яких цілей він буде використовуватися. А також розуміти, де він буде розташовуватися, а саме в будинку або у дворі. Тому, що саме від цього залежить яким буде конструкційний тип басейну.

Визначившись з місцем розташування басейну починається копання котловану, ретельно вирівнюючи та очищуючи днище та стіни від пухкого ґрунту та заливка залізобетонної чаші, або установка готового композитного басейну.

Подробнее...

Будівництво басейнів під ключ у Івано-Франківську

Якщо Ви плануєте будівництво басейну в своєму заміському будиночку, який розташований в Івано-Франківську, то на сьогоднішній день – це цілком реально. Але спочатку пропонуємо звернутися за консультацією до спеціалістів компанії «АкваБудКомплекс», які зможуть Вам пояснити як  здійснюється будівництво басейнів під ключ. Адже багато людей думає, що облаштування басейну за своєю вартістю можна порівняти з невеликим будинком.

Але на самому ділі, це не так. Просто будівництво басейну – це дуже довгий та складний технологічний  процес, який складається з таких етапів, як:

 

 • розроблення проекту враховуючи побажання та кошти, які має клієнт, а також ураховуючи необхідні умови та технологічні вимоги при будівництві майбутнього басейну;
 • складання кошторису, тобто складання повної вартості басейну з урахуванням витратних матеріалів;
 • копання котловану, а потім заливання залізобетонної чаші, або встановлення вже готового композитного басейну та необхідного додаткового обладнання;
 • виконання оздоблювальних робіт.

Чому саме до нас пропонуємо звернутися? Та тому, що компанія «АкваБудКомплекс» - це компанія, яка на протязі багатьох років  займається проектуванням та будівництвом самих різних видів басейнів під ключ в Івано-Франківську, використовуючи сучасні технології та матеріали дозволяючи сьогодні зводити конструкції будь-якої складності.

Подробнее...

Лестницы для бассейна

Сложно представить бассейны без лестниц, но к ним тоже предъявляются довольно жесткие требования. Металлические лестницы и поручни изготавливаются только из нержавеющей стали, ступеньки оснащают резиновыми или пластиковыми подкладками. Лестница может быть просто вертикальной или «римской», по которой можно спокойно входить в воду, понемногу опускаясь ниже поверхности. «Римскую» лестницу следует проектировать вместе с бассейном, если он изготавливается из железобетона, а для бассейнов пластиковых подобная лестница производится путем литья на производстве. Получается, что у такого простого с виду оборудования для бассейнов есть свои нюансы, неизвестные рядовому потребителю, зато хорошо известные профессиональным проектировщикам и строителям.

Чтобы не попасть впросак, чтобы не оказалось, что лестницы и поручни плохо изготовлены или закреплены, а может вообще не подходят к данному бассейну, следует заказывать и покупать лестницы для бассейна у многоопытных людей. Ясно, что среди соседей найти таких профессионалов сложно, в магазинах они тоже не работают, но благодаря интернету можно зайти на сайт строителей бассейнов, взять контакты и попросить совета. В Украине разрабатывает и закрывает проекты по строительству бассейнов компания «Аквастройкомплекс», у них же можно купить лестницы для бассейна.

Подробнее...

Оборудование для бассейнов

Бассейн, его чаша, плещущаяся вода – великолепное зрелище, но, чтобы красота таковой оставалась как можно дольше, следует использовать разнообразное оборудование. Оборудование для бассейнов – как минимум лестницы, поручни, донные сливы, циркуляционные насосы и фильтровальные станции, но также можно использовать искусственные водопады, подсветку, гейзеры и электронагреватели. Задача оборудования для бассейнов – создание комфортной обстановки, и, гипотетически, можно обойтись без подогрева или очистки воды, но тогда спустя небольшой промежуток времени вода начнет зеленеть, а у любителей поплавать возможны простудные заболевания. Другими словами, обойтись без некоторого минимума устройств невозможно, а подобрать и купить оборудование для бассейнов лучше у хороших специалистов.

Если задаться вопросом, кто лучше всего разбирается в бассейнах и необходимых для него аппаратах, то самый банальный и потому правильный ответ – это те люди, которые занимаются проектированием и строительством самих бассейнов. Оборудование – практическая составляющая, поэтому практики-строители или инженеры-разработчики способны посоветовать наиболее подходящие устройства. Посмотреть и попросить совета насчет оборудования удобно на сайте компании «Аквастройкомплекс», занимающейся строительством бассейнов всех видов сложности.

Подробнее...

Бассейны под ключ

Любые объекты, которые сдаются «под ключ», невероятно популярны среди потребителей всех уровней. Владельцам квартир или офисов гораздо удобнее сдать свои помещения в работу, а самим даже не появляться там, за исключением необходимых обсуждений текущих работ. Такая же ситуация с бассейнами – владельцам частных участков, курортных объектов или спортивных учреждений удобнее заказать бассейны под ключ. Когда заказываются бассейны в полном цикле выполнения работ, не приходится переживать насчет того, где искать проектировщиков, подрядчиков и субподрядчиков, если таковые понадобятся. Одна компания может хорошо сделать работу, а их субподрядчики – не очень, но потом будет непросто отыскать виновника.

Намного проще заказать бассейны под ключ у такой известной в Украине компании, как «Аквастройкомплекс», и не заботиться больше ни о чем! Для потребителей сложности с бассейнами заканчиваются уже на этапе выбора компании. От клиента требуется лишь звонок, а через день надо встретить специалиста, который проведет точные замеры и другие исследования территории или помещений. Мастер компании «Аквастройкомплекс» все сделает самостоятельно, надо лишь дать ему доступ, после чего готовится коммерческое предложение, потенциальный клиент оценивает все преимущества и подписывает договор.

Подробнее...

Павильоны для бассейнов.

Если в Вашем в загородном домике есть бассейн, который находится под открытым небом, то с наступлением холодов, Вам каждый год приходится с ним прощаться. Но для того, чтобы как можно дольше продлить себе плавательный сезон, неплохо было бы установить павильон для бассейна.

Павильоны для бассейнов способны не только сохранять теплый воздух, который образуется благодаря нагретой воде солнечными лучами, путем создания внутри павильона парникового эффекта, но и позволяют облегчить процесс и сэкономить время на проведение необходимого ухода за вашим искусственным водоемом. А все потому, что павильон защищает бассейн от попадания внутрь пыли, листьев и прочего мусора. К тому же если Вы реже будете чистить бассейн, значит меньше придется расходовать химических препаратов необходимых для поддержания качества воды.

Установленный павильон не только защитить Ваш бассейн от попадания всевозможного мусора, но и всегда спасет от осадков. Например, в дождливую и пасмурную погоду Вы спокойно сможете сделать заплыв или порезвиться в воде. А в очень солнечную погоду Вы легко перемещаете его сегменты и открываете его частично или полностью.

Подробнее...

Купить оборудование для бассейнов

Хотите построить бассейн в своем загородном домике, а не владеете информацией относительно того, какое оборудование для бассейна лучше купить. Тогда советуем обратиться в компанию «АквастройКомплекс», которая уже много лет занимается продажей требуемого для бассейнов принадлежностей высокого качества. Это, например, самые всевозможные фильтра, закладные детали, системы обогрева, лестницы, гидромассажные устройства и другое оборудование необходимое для бассейнов способное прослужить Вам долгое время, не требуя замены и ремонта. А также имеем большой опыт в проектировании и строительстве бассейнов.

Сегодня на рынке Украины предлагается большой ассортимент разнообразного оборудования и средств для очищения бассейна, благодаря которым Ваш бассейн сможет всегда смотреться ухоженным. Одним словом, для того, чтобы в вашем бассейне всегда была чистая вода и Вы максимальное долгое время могли комфортно себя в нем ощущать, нужно правильно и вовремя проводить мероприятия по очистке и дезинфекции. Потому, что только чистая вода в бассейне может придать вашему бассейну эстетичный вид, и обезопасить вас от присутствия в воде различных инфекций.

 

Для этого сначала предлагаем посетить сайт нашей компании и ознакомиться с представленным перечнем высококачественных товаров. А потом оформить заказ, и купить необходимое для вашего бассейна оборудование по вполне приемлемым ценам.

Подробнее...

Оборудование для бассейна

Решили в своем загородном домике установить бассейн для того, чтобы можно было расслабиться после рабочего дня. Но для этого Вы должны понимать, что наполнить его чистой водой, это всего лишь половина дела, на самом деле уход за ним довольно сложный.

Поэтому, для того, чтобы вода в бассейне постоянно была пригодна для здоровья и отдыха человека, необходимо устанавливать специальное оборудование. То есть устройства и приспособления, полностью отвечающие стандартным нормам гигиены и экологии.

 

К ним относят:

•          фильтры и системы фильтрации;

•          закладные элементы;

•          форсунки;

•          отопительные системы;

•          система контроля температуры воды в бассейне (подогрев воды);

•          лестницы и другие устройства, которые немаловажное значение имеют для создания комфорта.

Подробнее...

Басейн під ключ ціна

Мрієте інколи зануритися в атмосферу відпочинку після важкого робочого дня чи тижня? Тоді пропонуємо побудувати великий басейн у себе вдома чи на дачі, в якому можна було б плавати. І таким чином відпочивати. Тобто знімати стрес, відпочити як фізично так і морально. При цьому не потрібно їхати на річку, в громадський басейн на море - адже у вас завжди під боком джерело гармонії і підтягнуте тіло. Будинок з басейном - це мрія мабуть кожної людини.

Тому для наша компанія пропонує будівництво басейнів під ключ на вищому професійному рівні. Хоча будівництво басейну - це трудомісткий і складний процес, який вимагає необхідних професійних знань і майстерності, він завжди пов'язаний з певними ризиками. Але наші професіонали мають великий досвід в проектуванні та будівництві басейнів. Тому ми залюбки можемо пропонувати Вам повний комплекс робіт, починаючи з проектування, комплексного підбору матеріалів та виконання робіт по будівництву басейну згідно передбачених термінів.

Основним нашим завданням є - клієнт завжди повинен бути задоволений. Саме тому ми дуже уважно і точно розробляємо проекти басейнів та професіонально виконуємо монтажні роботи.  Але для цього Ви повинні поділитися з нами всіма своїми ідеями та думками. Для нас завжди радісно сприймати новий задум, який можливо реалізувати на практиці. Це тільки но було у клієнта в голові, а вже на папері, який ми обов'язково втілимо в життя.

Подробнее...

Вартість будівництва басейну

Басейн - це складна гідротехнічна споруда, яка має бути підключена до таких інженерних мереж, як електро-, водо- і теплопостачання, каналізація та вентиляція. Тому доцільно довірити виконання цієї задачі  команді фахівців, яка виконає весь необхідний  цикл робіт, починаючи з проектування й до будівництва.

Правильно розроблений проект басейну - це один з найважливіших етапів роботи при його будівництві. Він включає в себе наступне:

•          креслення пристрою бетонної чаші басейну, схеми армування, технологію гідроізоляції і заливки заставних деталей;

•          креслення розташування водяних систем басейну і схеми обладнання;

•          розташування і схеми вентиляції, їх основні технічні показники;

•          схеми електропостачання та освітлення - електричні схеми підключення обладнання, а також показники по електропостачанню і висвітлення.

Подробнее...

Будівництво басейнів Львів

На сьогоднішній день басейн - це вже зовсім не розкіш, а місце для відпочинку після важкого робочого дня. А також відмінне доповнення для вашої сауни заміського будинку або дачної ділянки. Наша компанія має хороший досвід в будівництві басейнів в Львові і найближчих областях під ключ різних типів і розмірів-від будівництва басейну на дачі до будівництва в фітнес центрі або аквапарку.

Весь цикл робіт від проектування басейну до поставки хімічних засобів по догляду за водою (абсолютно безкоштовно) проводиться нашими фахівцями. Але одним з основних напрямків діяльності нашої компанії є будівництво басейнів в Львові, яке складається з наступного:

 • проектування;
 • реконструкція і будівництво басейнів під ключ будь-якої складності;
 • постачання і монтаж додаткового обладнання;
 • консервація басейнів на зиму і розконсервування їх навесні;
 • своєчасна доставка хімічних реагентів;
 • гарантійне і сервісне обслуговування басейнів.

Подробнее...