(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Етапи будівництва басейнів

При будь-якому будівництві потрібно дотримуватись певних норм, які забезпечують якісну працю. Кожен етап в будівництві басейну – це маленький крок на шляху до мрії тому, що  кожний басейн – це складна споруда, яка потребує знань гідравліки, технологій водо підготовки та гідротехніки.

Самостійно побудувати басейн дуже важко тому, що потрібно бути обізнаним в багатьох науках. На сьогоднішній день існують різні за призначенням басейни, а саме спортивні, лікувальні, дитячі, розважальні та інші. І виходячи з цього спеціаліст спочатку визначає розміри та форму, профіль дна, орієнтуючись на фінанси замовника.

Перш ніж розпочати будівництво басейна в Львові, Кривому Розі, Херсоні, Чернігові та Полтаві, потрібно підготувати спеціалісту основу, бо на цьому етапі потрібно дотримуватися всіх технологій, тому що чаша басейну візьме на себе все навантаження. На наступному етапі монтуємо опалубку, яка визначає форму чаші. Потрібен якісний матеріал, який не дасть бетону вирватись на ружу.  Армування котловану, також важливий етап при будівництві басейнів, після чого починається заливання бетону високої марки з гідрофобними добавками, або пластифікатами.

Гідроізоляція забезпечує від появи тріщин в бетоні тому, що кожний басейн піддається складній динаміці. Тому потрібно наносити тільки якісне гідроізоляційне покриття. Та останній етап – це опорядження та декор, які залежать від ціни будівництва басейну, чи то плитка, чи мозаїка, або просто спеціальна плівка прикрашає ваш басейн.