(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Будівництво басейнів під ключ в Україні. Ціна

Якщо ви вже маєте прекрасний будинок і займаєтеся його обладнанням для зручного життя і відпочинку, настав момент задуматися про будівництво басейну під ключ. Наша компанія пропонує вам будівлю басейнів «під ключ» в Україні за найнижчими цінами і з найширшим спектром додаткових послуг з будівництва.

Перше, що треба зробити – визначити місце майбутнього басейну, зокрема, підводки води і каналізації до вбудованої споруди. Зручно, коли в будинку є сауна та поруч з нею басейн, який може освіжити і додати сил. Саме тому будівництво басейнів «під ключ» робить послуги компанії на ринку України зручними і вигідними для клієнта.

Побудова басейнів під ключ в Україні і технологія будування передбачає монтаж чаші басейну в особливий ґрунт, який підходить для цього будівництва. Вид ґрунту визначають бурінням. Будівля басейну на ділянці також передбачає підведення води і каналізації, а також електрики до обраного місця установки чаші споруди.

Спорудження передбачає повну підготовку місця для майбутнього будівництва плавального басейну на окремо вибраній ділянці під ключ, а також повну підготовку супровідної документації.

Послуги, які надає компанія під час монтажу басейну «під ключ»

Співпраця з нашим підприємством вам забезпечать:

● розмітку місця під будівництво і установку критого басейну та басейну відкритого типу;

● риття котловану для споруди, а також вивезення ґрунту;

● засипку низинних місць обраних під будівництво плавального басейну та влаштування основи під чашу;

● будівництво з подальшою гарцьовою (засипка спеціальної будівельної суміші, що утворилась у порожнині між чашею басейну і стінками котловану, для стійкості і довгого терміну служби басейну);

● виготовлення армованої бетонної плити.

Питання ціни дуже особисте. Все залежить від розмірів споруди, її форми та будматеріалів.