(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Скільки коштує побудувати басейн

Декілька років потому, вважалось, що басейн на ділянці заміського будинку можуть собі поставити або побудувати тільки забезпеченні сім’ї. Але на сьогоднішній день вже можна спостерігати багато штучних водойомів та басейнів на звичайних дачних ділянках. Адже завдяки басейну можна забезпечити якісний відпочинок на садовій ділянці і перетворити зовнішній вигляд самої території.

Як Ви розумієте басейн може бути розташований на ділянці, в окремому павільйоні чи зовсім в будинку. Тому на питання, скільки коштує побудувати басейн, будуть впливати декілька факторів, які обов’язково треба враховувати при розрахунку вартості будівництва басейну, а саме: форма та розмір чаші, матеріал для будівництва та облицювання, потреба в додатковому обладнанні.

Але перед тим, як Вам фахівці будуть складати розрахунок необхідних витрат для будівництва басейну, Вам необхідно вже розуміти в яких цілях він буде використовуватися і де буде розташований. Басейн може бути стаціонарним, збірно - розбірним або навіть SPA-басейн. В свою чергу в залежності від матеріалу стаціонарні басейни можуть бути з бетону, композитних матеріалів (переважно, скловолокна), поліпропілену. Але самим найважливішим параметром в любій конструкції вважається обсяг чаші.

Наступний фактор - це яка буде застосовуватися технологія при будівництві. Будівництво будь-якого басейну включає у себе кілька етапів: проектування, риття котловану, прокладка необхідних комунікацій, спорудження чаші басейну, облаштування готової споруди, підключення обладнання та запуск системи. Самим економічним варіантом фахівці вважають, що буде басейн з бетонною чашею.

 

Якщо Ви вирішите побудувати басейн у себе на земельній ділянці, то весь трудомісткий процес пропонуємо довірити професіоналам, які мають достатній досвід у цій сфері.