(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Строительство бассейнов Львов

Будівництво басейнів Львів

Компанія "Аквастройкомплекс" пропонує Вам якісний басейн та обслуговування у Львові та Львівській області (Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Золочів, Комарно, Львів, Миколаїв, Пустомити, Радехів, Рудки, Соснівка, Трускавець, Ходорів, Червоноград, Яворів). Ми здійснюємо повний комплекс робіт від проектної документації до обслуговування готового басейну.

 

Наші переваги:

• Комплексність. Будівництво і проектування басейнів - задача, яка вимагає професійного та індивідуального.

• Дизайн. Важливо, щоб приватні басейни, будівництво яких нам доручають замовники, відповідали стилю інтер'єру та ландшафту.

• Підтримка. Послуги не тільки у проектуванні та будівництві, але і в технічному обслуговуванні.

• Вибір. Широкий асортимент продукції нашої компанії.

 

Компанія "Аквастройкомплекс" займається проектуванням, будівництвом та обслуговуванням приватних басейнів у Львові та області. У роботі ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного нового проекту. Фахівці компанії завжди готові надати професійну консультацію і допомогу при будівництві нового басейну для вашого будинку.

Замовити будівництво басейну - Львів, Белз, Бібрка, Борислав, Броди, Буськ, Великі Мости, Винники, Городок, Добромиль, Дрогобич, Дубляни, Жидачів, Золочів, Комарно, Львів, Миколаїв, Пустомити, Радехів, Рудки, Соснівка, Трускавець, Ходорів, Червоноград, Яворів.