(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Будівництво басейнів під ключ в Чернівцях

Будівництво басейнів під ключ в Чернівцях порадує мешканців заміських вілл, приватних будинків в межах міста і дачних ділянок. Наша компанія вже багато років займається проектуванням і будівництвом басейнів. Спорудження відкритих і закритих конструкцій з використанням нових технологій дає змогу будувати унікальні і довговічні в експлуатації об’єкти.

Компанія будує басейн як на ділянці біля приміщень, так і в будинку для приватних осіб, компаній і закладів. За роки роботи підприємство отримало значну кількість корисних знань, які успішно застосовує у своїй роботі. Фірма для своїх замовників здійснює сервісне обслуговування після здачі об'єкта. Дуже важливо до вибору підрядника для будівництва басейну поставитися серйозно, адже він будується не на один рік.

Що обрати

Існує два класи басейнів:

● преміум;

● економ.

В першому випадку композитна чаша має підсилюючу споруду. Внутрішній керамічних шар оброблений текстурою 3D Ultra представлений в різних кольорах.

Композитні басейни надійні, мають тривалий термін служби, великий вибір порадує клієнтів, які бажають досягти компромісного рішення між ціною та розмірами.

Скловолоконні басейни приваблюють ціною. Чаші міцні, розраховані на довгу експлуатацію.

У другому варіанті пропонують вироби з пластику. Не дивно, що поліпропіленові вироби мають попит на українському ринку. Будівництво басейнів під ключ в Чернівцях з полімерів віддають перевагу мешканці приватних будинків, а також підприємці, хто має бізнес заснований на розвагах. Аквапарки, дитячі табори, бази відпочинку, комерційні сауни та лазні обладнані поліпропіленовими басейнами. Матеріал не вигорає під променями сонця, не лякається перепадів температури, піддається зварюванню і деформації.

Бетонні басейни не програють в вартості поліпропіленовим чашам, якщо майбутній покупець наважиться на будівлю великогабаритної споруди.

Зробити замовлення можна зателефонувавши на номер, вказаний на сайті.