(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

 

Мы выполняем проектирование, строительство, монтаж и

обслуживание:


бассейнов

саун и бань

фонтанов и прудов

автономных канализаций

систем автоматического полива

Есть вопросы?   Звоните:

(099) 525-25-25,   (096) 525-25-25

Будівництво басейнів Чернівці. Працюємо по усій Україні. Проектування басейнів, будівництво басейнів і їх обслуговування | Будівництво басейнів Чернівці. Працюємо по всій Україні. Проектування басейнів, будівництво басейнів та їх обслуговування.

Сьогодні компанія «АквастройКомплекс» - це команда кваліфікованих спеціалістів, що мають багаторічний досвід роботи, необхідні знання для оперативного і якісного вирішення всього спектра завдань в своїй сфері діяльності.

Основний принцип роботи нашої компанії - надання послуг стабільно високої якості. Ми прагнемо, щоб кожен замовник отримав професійний сервіс і залишився задоволений якістю виконаних робіт, наданих послуг і відношенням співробітників до поставлених клієнтом завдань.

Тісна взаємодія між всіма підрозділами компанії дозволяє забезпечити чіткий і скоординований процес реалізації проектів в рамках узгоджених строків і затвердженого бюджету.

Зв'язатися з нами: (099) 525-25-25,   (096) 525-25-25

В своїй роботі ми орієнтуємось на провідні технології, які дозволяють успішно вирішити поставлені перед нами клієнтом завдання відносно ефективності майбутнього об’єкта і оптимізації затрат в процесі експлуатації.

Переваги, які Ви отримуєте, обираючи компанію «АквастройКомплекс» :

 • злагоджена робота команди менеджерів, які в кожному конкретному випадку, керуючись індивідуальним підходом, можуть допомогти клієнту обрати саме те, що йому необхідно, юридично грамотно оформити будівництво і враховувати всі пропозиції клієнта на кожному етапі виконання робіт;
 • розумні ціни за якісну продукцію, ми пропонуємо декілька варіантів комплектації від різних виробників в різних цінових категоріях, які будуть оптимальні саме для Вас;
 • гнучка система знижок для клієнтів та партнерів;
 • заключення договорів, в яких в індивідуальному порядку прописуються всі умови та етапи  роботи;
 • надання гарантій на обладнання та на виконувані роботи;
 • добре організована робота будівельно-монтажних бригад, які в короткі строки, але з професіоналізмом та старанністю виконують проекти будь-якого рівня складності;
 • налагоджений сервіс,  гарантійне та постгарантійне обслуговування вже побудованих об’єктів – ми ніколи не кидаємо клієнта.

З повагою, компанія "АквастройКомплекс".


 

Будівництво басейнів під ключ

Басейн є в наш час показником достатку людини та є стильною прикрасою вашого будинку.

Ми можемо запропонувати професіональні послуги з будівництва басейнів під ключ. На ринку будівництва басейнів наша команда вже багато років і ми маємо достатній досвід роботи з різними видами басейнів. Ми враховуємо побажання та можливості кожного клієнта.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Будівництво басейнів (приватний бассейн)

Якщо ви прийняли рішення побудувати басейн,  ви повинні розуміти, що це досить важка задача та трудомісткий процес. З чого почати будівництво приватного басейну? Важливо звернутися до професіоналів з великим досвідом роботи. Наші спеціалісти з будівництва приватних басейнів можуть гарантувати якість робіт за доступними цінами, а також запропонувати басейни різного розміру та форми. Наші басейни підійдуть для будь-якого вашого будинку, або дачі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Якісне будівництво басейнів

Власний басейн у себе вдома або на дачі сьогодні цим вже нікого не здивуєш. Це вже не новина. Сьогодні багато людей наймають фахівців з будівництва басейнів. Головне правильно вибрати гідну компанію.
Наша будівельна компанія в Чернівцях, спеціалізується на будівництві басейнів різних типів і розмірів, також ми пропонуємо своїм клієнтам навіси на басейни, хімію і різні аксесуари.
Наші дизайнери створять для вас унікальний і дуже гарний басейн, який буде тішити вас і ваших рідних.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Наши Телефоны:

(099) 525-25-25

(096) 525-25-25

Наш адрес:

58029, г. Черновцы

просп.Независимости, 106/510

 

Устанавливаем продукцию лучших мировых брендов


Будівництво басейну вашої мрії високої якості за найкоротший проміжок часу

У сучасному суспільстві наявність власного басейну – це не лише засіб для забезпечення хорошої фізичної форми людини, а також підтримки його здоров’я, але й ознака багатого і розкішного життя.

Вас цікавить будівництво якісного басейну для вашого дому? Тоді ви потрапили за правильною адресою!

Компанія «Аквастройкомплекс» займається проектуванням, будівництвом та обслуговуванням басейнів на території всієї України вже більше ніж 15 років. Будувати басейн повинні тільки кваліфіковані співробітники, які спеціалізуються на виконанні основних етапів будівництва:

 • розробка проекту;
 • складання специфікації необхідного устаткування;
 • ведення будівельно-монтажних робіт.

У століття великих технічних можливостей басейни для плавання комплектуються такими новомодними пристроями як масажні системи та різні види водних атракціонів. Наша фірма крокує в ногу з часом і пропонує будівництво, комплектацію, а також супутні послуги для наступних конструкцій:

 • басейни;
 • сауни;
 • бані;
 • фонтани;
 • штучні водойми.

Переваги нашої роботи

Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте масу переваг:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
 2. Прийнятна вартість повного комплексу робіт.
 3. Виготовлення якісної конструкції з наданням гарантійного обслуговування.

Ми співпрацюємо тільки з перевіреними постачальниками матеріалів і устаткування, які мають безліч позитивних відгуків від споживачів.

У вас ще залишилися питання? Подзвоніть по вказаних на сайті телефонах, і наші менеджери нададуть вам вичерпну інформацію.

Будівництво басейнів у Вінницькій області, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівській, і Чернівецькій областях України.