(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Сервісне обслуговування басейнів

Побудований і зданий в експлуатацію басейн радує Вас своєю кришталево чистою водою. А що ж далі? Тепер Ви вирішуєте, хто займеться обслуговуванням басейну. Ви можете виконувати "обслуговування" самі або довірити фахівцям. Системний підхід та своєчасність обслуговування басейну заощадить Ваш час і гроші. При виникненні проблем не відкладайте їх рішення. При необхідності Ви завжди можете скористатися послугами служби сервісу.

Кожному клієнту після завершення будівництва басейну і запуску басейну в експлуатацію ми пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Системність проведення сервісного обслуговування - запорука якості води у Вашому басейні і надійності роботи обладнання: фільтрів, теплообмінників та ін Своєчасний сервіс допоможе Вам заощадити гроші на ремонті зіпсованих агрегатів і збереже Ваш час.

Базове обслуговування басейну складається з таких етапів:

 • зворотна промивка пісочного фільтра або заміна;
 • прибирання чаші басейну водним пилососом;
 • хімізація води, тестування води і добавка необхідних хімреагентів;
 • діагностика і обслуговування обладнання. Огляд обладнання з метою визначення течі або прориву;
 • перевірка спрацьовування датчиків температури води.

Договір сервісного обслуговування може бути укладений на будь-який термін і з різною кількістю виїздів. Вартість робіт по обслуговуванню басейну розраховується в кожному випадку індивідуально.

Мінімальний перелік хімічних реагентів, які використовуються при обслуговуванні басейну:

 • шок хлор;
 • хлор тривалої дії;
 • альгіцид (противодорослевий препарат);
 • флокулянт, коагулянт (сорбує дрібні частинки в крупні фракції).
 • Противапняковий засіб (перешкоджає утворенню накипу в трубах і знижує кальцеву жорсткість води);
 • чистячий засіб;

Кількість хімічних реагентів залежить від:

 • кількості тих, що купаються;
 • частоти купання;
 • системи водопідготовки;
 • типу басейну, відкритий або закритий;
 • виду і типу фільтра та обладнання.

Увага! Хімреагенти небезпечні для здоров'я людини. Використовуйте засоби захисту при проведенні робіт по обслуговуванню басейну. Дотримуйтесь пропорції і дотримуйтесь інструкції на упаковці реагентів. При ковтанні речовини і в разі контакту з очима слід звернутися до лікаря. При вдиханні речовини негайно вийдете на свіже повітря, потім зверніться до лікаря.

ГАРАНТІЙНЕ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. Ми не забуваємо про клієнта на наступний день, після здачі об'єкта в експлуатацію. У перебігу гарантійного терміну фахівці сервісної служби проводять безкоштовний ремонт або заміну вийшов з ладу обладнання. Точне виконання вимог з технічного обслуговування гарантує Вам безаварійну роботу Вашого басейну. Нехай Ваш басейн дарує Вам щасливий час.

ЗАПУСК БАСЕЙНУ. Коли монтаж обладнання та оздоблення басейну завершене, проводиться запуск басейну. Перед запуском в чаші прикручуються всі лицьові частини заставних елементів. В фільтра засипається фільтруюче завантаження, перевіряються всі електричні вузли. Підтягуються всі крани і розбірні з'єднання. Чаша басейну ретельно вимивається від пилу, бруду, затірки. Потім на стіни, дно басейну наноситься розчин альгіцид (для запобігання росту водоростей в порах) в співвідношенні з водою 200г на 10 л води. Тільки після цього проводиться наповнення чаші водою. Слід зауважити, що наповнення басейну має здійснюватись підготовленою водою, яка відповідає встановленим вимогам. Коли басейн наповнений, проводиться промивка фільтра (якщо фільтр пісочний або мультимедійний), а тільки вже потім включається на фільтрацію.

Коли включена фільтрація, проводиться шокова обробка води хлором. При цьому рівень рН у воді повинен відповідати значенню 7,2-7,4 (ідеальний рівень). Кількість хлору, який додається у воду, обчислюється виходячи з обсягу басейну і застосовуваного виду хлору. Слід пам'ятати, що при шоковому хлоруванні слід відключити електронагрівач і теплообмінник..

Коли вода очистилася і рівень хлору в ній впав до значення 1 мг / л, проводиться промивка пісочного (мультимедійного) фільтра, включається нагрів і басейн далі експлуатується в нормальному режимі.

КОНСЕРВАЦІЯ ВСІХ ВИДІВ БАСЕЙНІВ. Консервація басейну вимагає певних тимчасових витрат, дотримання пропорцій хімреагентів і точного виконання послідовності дій. При консервації басейну на зимовий період важливо провести всі заходи до настання морозів. Думка про те, що басейн на зиму слід повністю осушувати - є невірним. Необхідно правильно підготуватися, так як відсутність води або зайве обмерзання здатні привести до розламів, адже тиск зсередини і з боку грунту буде коливатися. Наявність води в басейні є певною противагою для компенсації зовнішнього впливу. Щоб уникнути руйнування чаші льодом, що утворюється в результаті замерзання води, усередині басейну встановлюються компенсатори об'ємного розширення замерзлої води. Все знімне обладнання демонтується, а незнімне - спорожняється від води і при цьому вільні кінці труб ізолюються спеціальними заглушками. Водне дзеркало накривається спеціальною «ковдрою». Ці заходи дозволять зберегти цілісність чаші басейну та його внутрішню обробку.

При ВЕСНЯНОМУ ЗАПУСКУ БАСЕЙНУ знімається «ковдра», чаша бассейну миється і просушується. Потім очищається басейн від пилу та сміття. Будь яке сміття або водорості, що залишилися в чаші можуть призвести до поломки агрегатів басейну і анулювати гарантію або зіпсувати воду. Встановлюється і підключається все обладнання, сходи та аксесуари. Здійснюється ЗАПУСК БАСЕЙНУ.

Якщо Ви обмежені в часі або робота з концентрованими хімічними препаратами викликає у Вас небажані реакції організму - запросіть спеціалістів служби сервісної підтримки компанії "АквастройКомплекс".

З повагою, компанія "АквастройКомплекс".

ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РІВНЯ рH, ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ,дезінфектантів НА ОСНОВІ ХЛОРУ, дезінфектантів НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ, флокулянти І ЗАСОБИ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ,  тестер для ВОДИ реагентної, ЗАСІБ ДЛЯ КОНСЕРВАЦІЇ ВОДИ В БАСЕЙНІ, ТЕСТЕР ДЛЯ ВОДИ ФОТОМЕТРИЧНИЙ, Форсунка для противотечі під бетон,
Насоси для води, фільтри для води, заставні елементи в басейн, Донний злив під лайнер, Донний злив під бетон, Скиммер під лайнер,
Скиммер під бетон, Зливна решітка, Прохід в бетон, Форсунка гідромасажна, Стельовий  водоспад, Прожектор світлодіодний в басейн,
Генератори озону, без хлорних СИСТЕМА дезінфекції води, Концентратор кисню, ультрафіолетові установки, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ СОЛІ В ХЛОР,
Аксесуари для басейнів, Щітка для дна, Сачок з ручкою, Щітка для чищення стін, Плаваючий дозатор хімії, Градусник для басейну,
Термометри для басейнів, Душ сонячний, Сходи і поручні ДЛЯ БАСЕЙНІВ, БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ для басейнів, АВТОМАТИЧНІ дозуючих насосів,
Автоматичні станції дозування, Теплові насоси для басейнів, ТЕПЛООБМІННИКИ для басейнів, Пристрої зустрічного течії для басейнів,
Гейзер квадратний, ВОДОПАДИ з нержавіючої сталі, ПВХ труби та фітинги для басейнів, Скляна мозаїка для басейнів,
Переливна решітка, бортовий камінь З МАРМУРУ, ПОРЦЕЛЯНОВИЙ ПЛИТКА для басейнів, Морозостійкі збірні наземні басейни,
Осушувачі повітря, Рідкий ПВХ, гідроізоляційні мембрани (ЛАЙНЕР), інфрачервона сауна,
Терасна дошка, дитячі гірки, БАСЕЙНИ І АКСЕСУАРИ ДО НИХ, переливної басейн, скіммерний басейн.