(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Строительство бассейнов Черкассы

Будівництво басейнів Черкаси

Компанія Аквастройкомплекс будує і проектує:

• приватні басейни

• громадські басейни (плавальні, спортивні)

• бетонні відкриті і закриті басейни

Будівництво басейнів Черкаси, Ватутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин, Шпола з застосуванням сучасних методів і будівельних матеріалів.

Компанія "Аквастройкомплекс" професійно займається будівництвом приватних басейнів під ключ в Черкасах та Черкаській області: Ватутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин, Шпола. За період своєї роботи ми втілили в реальність різні за своєю складністю проекти басейнів.

Ми пропонуємо вам не тільки послуги з будівництва басейнів, але і повне обслуговування, та декорування приватних басейнів!

До кожного нашого нового клієнта співробітники компанії Аквастройкомплекс підходять з особливою увагою пропонуючи індивідуальні проекти. Компанія вже більше 5-ти років на українському ринку компанія. Працюємо як з приватними клієнтами, так і з державними установами в Україні.

 

Ми гарантуємо, що все буде зроблено в найкращому вигляді для кожного нашого клієнта:

- правильний підбір обладнання;

- висока якість виконаних робіт;

- професіоналізм наших співробітників;

- безпека і надійність конструкції басейну;

- гарантія на виконані роботи;

- оптимальна ціна.

 

Якісне будівництво ексклюзивних басейнівЧеркаси, атутіне, Городище, Жашків, Звенигородка, Золотоноша, Кам'янка, Канів, Корсунь-Шевченківський, Монастирище, Сміла, Тальне, Умань, Чигирин, Шпола.