(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Обладнання для басейнів

Придбати спеціальне обладнання для басейну (фільтри, насоси, теплообмінники, освітлення, протитечії, дезінфектори, декоративні водоспади )Ви можете у компанії Аквастрокомплекс. Побудувати власний басейн зараз не потребує надзвичайних можливостей. Його потрібно ще й підтримувати в належному стані. Потрібно потурбуватися і про чистоту басейну, і про його безпеку. Для цього наша компанія пропонує вам широкий вибір різноманітного обладнання для басейнів, щоб забезпечити вам максимальний комфорт, допомогти вам в подальшому очищати воду та захистити басейн від засмічення.


Наша компанія дає вам змогу вибрати та купити будь-яке обладнання для басейну будь. Всі наші товари, а саме аксесуари та різні пристосування для всіх типів басейнів, відповідають всім стандартам та вимогам. У нас ви завжди зможете підібрати унікальні технології до будь-якого басейну. Продукція нашої компанії відрізняється від інших не лише бездоганною та перевіреною якістю, але й багаторічним терміном гарантії. Ми маємо для вас широкий вибір очисників, щіток та іншого обладнання для басейнів найкращих європейських виробників.
Все обладнання для басейнів ділиться на основне, додаткове та допоміжне. Основне обладнання включає різні фільтри для очищення води, сходи та поручні, пристрої для підігріву та забору води, фітинги та сольові генератори. Все це є в наявності в нашому магазині. Наші менеджери нададуть професійну консультацію та допоможуть вам з вибором.

Додаткове обладнання – це будь-яке підводне та led-освітлення, гідромасаж, водоспади та гейзери.  І до допоміжного обладнання можна віднести ультрафіолетові лампи, тенти та ролети.

Також в нашому магазині ви можете придбати обладнання та хімію для очищення і дезинфекції вашого басейну.
Якщо вам потрібне надійне та якісне обладнання для басейну - вибирайте нашу компанію, адже ми пропонуємо обладнання тільки безпечне та перевірене багаторічною експлуатацією.