(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Павільйони

Закритий павільйон і використання підігріву води допоможуть Вам насолоджуватися купанням в басейні круглий рік.

Встановити басейн в будинку виходить далеко не у всіх, так як це вимагає наявності спеціального приміщення, тому багато власників заміських ділянок встановлюють басейни на вулиці, але кліматичні умови, найчастіше, дозволяють користуватися ним нетривалий час. Продовжити можливість використання басейну допоможе спеціальний павільйон, який створює комфортний мікроклімат, зберігає воду і повітря теплими, а також дозволяє значно економити електроенергію, що витрачається на підігрів басейну.

Безумовно, павільйони для басейну вимагають догляду, але він досить простий. Полікарбонатні плити стійкі до забруднень, появи плям і розводів на склі, мити їх можна звичайною мильною водою або засобом для миття посуду. Не рекомендується використовувати леза і скребки, а також проводити очищення в сонячну спекотну погоду, щоб не руйнувати верхній захисний шар полікарбонату. Взимку необхідно стежити, щоб на поверхні не накопичувалось велика кількість снігу, і вчасно його видаляти.

Ціну на павільйони для басейнів точно назвати складно, оскільки вона багато в чому залежить від розмірів і конструктивних особливостей павільйону, панелей, які використовуються, профілів і механізмів, стандартні або нестандартні розміри конструкції, і безлічі інших нюансів.

Басейн, обладнаний закритим павільйоном, має цілий ряд переваг

 • зниження тепловтрат води і повітря всередині павільйону;
 • павільйони для басейнів допоможуть захистити шкіру від негативного впливу УФ-випромінювання;
 • значна економія на препаратах для очищення води в басейні (до 50%);
 • захист чаші басейну від попадання пилу, сміття, атмосферних опадів і вітру;
 • поліпшення якості води в басейні;
 • максимальний захист від зовнішніх впливів: сонячних опіків, дощу, снігу, вітру;
 • зменшення витрат води в басейні шляхом випаровування;
 • зниження ушкоджень басейну, особливо в зимовий період;
 • підвищення безпеки використання басейну для купання маленьких дітей і домашніх тварин;
 • можливість експлуатації басейну круглий рік;
 • економія витрат електроенергії для обігріву басейну.

Компанія «АквастройКомплекс» пропонує своїм клієнтам, що мають відкриті басейни, установку павільйонів на басейни торгової марки CABRIO. Павільйон для басейну CABRIO виготовлений з полікарбонату і анодованого алюмінію. Алюмінієвий профіль, що застосовується в павільйонах CABRIO, виготовлений і анодований за спеціальною технологією в Німеччині. Він стійкий до різних погодних умов не піддається корозії і осипанню. Полікарбонат вироблений провідною компанією світу BAYER торгової марки MAKROLON має стільникову структуру і тому працює як термос, крім того, він покритий спеціальною плівкою і стійкий до впливу ультрафіолетових променів. Виробники цих матеріалів гарантують незмінність їх властивостей протягом десяти років.

На відміну від стаціонарних альтанок з цегли і дерева павільйон на басейн CABRIO легко зсувається в будь-яку зручну для Вас сторону, при цьому відкриває басейн повністю і складаючись телескопічно займає не багато місця. На відміну від дорогих і важких склопакетів павільйони для басейнів CABRIO легкі і безпечні. Технологія виготовлення запатентована пан-європейської асоціацією «Inter Pool Cover team» і сертифікована в Науково - дослідному інституті Парижа на відповідність світовому стандарту NF P90-309.На відміну від стаціонарних альтанок з цегли і дерева павільйон на басейн CABRIO легко зсувається в будь-яку зручну для Вас сторону, при цьому відкриває басейн повністю і складаючись телескопічн займає не багато місця. На відміну від дорогих і важких склопакетів павільйони для басейнів CABRIO легкі і безпечні. Технологія виготовлення запатентована пан-європейської асоціацією «Inter Pool Cover team» і сертифікована в Науково - дослідному інституті Парижа на відповідність світовому стандарту NF P90-309.

РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ, які ми пропонуємо, розбиті на одинадцять категорій за типами:

 • низький тип накриття для басейну;
 • середній тип павільйону на басейн;
 • високий тип даху для басейну;
 • поєднаний тип укриття на бассейн
 • купол для SPA – бассейну

Павільйон на басейн ELEGANT

Елегантнизький тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 70 см до 140 см ідеально підходить для невеликих басейнів, а також для невеликих земельних ділянок де небажано закривати навколишній ландшафт. Незважаючи на невелику висоту - свій основний принцип - продовження купального сезону павільйон зберігає повністю оскільки ми конструюємо повильон так, щоб навіть в низький павільйон можна було комфортно входити.

Павільйон на басейн IMPERIA

Імперіянизький тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 70 см до 140 см відрізняється від предыдушего павільйону тільки конфігурацією тому при виборі між цими двома накриттями необхідно керуватися конструктивом басейну, і особистими перевагами. І головне, що в зрушеному положенні подібні павільйони практично непомітні, а їх плоскі направляючі не завадять навіть босим ногам маленької дитини

Павільйон на басейн UNIVERSE

Універссередній тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 100 см до 210 см ідеально підходить для будь-яких басейнів, поєднує в собі простоту і класику, чітке поєднання ціна - якість. При великих розмірах басейну з'являється можливість стояти в повне зростання у великій секції павільйону. Буде незамінний для прибічників класичного стилю.

 

Павільйон на басейн LAGUNA

Лагунависокий тип тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 210 см до 290 см ідеально підходить для середніх, великих і елітних басейнів. Поєднує в собі елегантність і комфорт пересування під куполом павільйону. Майже максимальне використання внутрішнього простору. При закритті додаткової площі біля басейну з'являється зона відпочинку під куполом павільйону уподовж і перед басейном.

 

Павільйон на басейн TROPEA

Тропеясередній тип накриття для Вашого басейну. Нагадує LAGUNU, яку зменшили по висоті. Висота коливається від 180 см до 230 см. Чудово виглядає на будь-яких ділянках і підходить для будь-яких басейнів. Поєднує в собі компактність середнього і функціональність високого павільйону. Ідеально підійде тим, хто не ставить перед собою метою обходити басейн навкруги під павільйоном, а кому досить місця лише під великою секцією павільйону.

 

Павільйон на басейн RAVENA

Равенаасимметричний високий тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 220 см до 280 см ідеально підходить для середніх басейнів, поєднує в собі не традиційність і елегантність. При закритті додаткової площі уздовж довгої сторони басейну з'являється можливість пересування уздовж басейну, а так само створення невеликої зони відпочинку під куполом павільйону.

 

Павільйон на басейн VENEZIA

Венеціявисокий тип асиметричний високий тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 220 см до 280 см ідеально підходить для середніх басейнів, поєднує в собі нетрадиційність і елегантність. При закритті додаткової площі уздовж довгої сторони басейну з' являється можливість пересування уздовж басейну, а таке саме створення невеликої зони відпочинку під куполом павільйону.

 

Павільйон на басейн COMBI

Комбіпоєднаний тип павільйону для Вашого басейну. Поєднується секція високого павільйону, яка робиться стаціонарною, - нерухомою (в окремих випадках можна і рухливою) і середній або низький павільйон, який збирається в одну секцію, відкриваючи дзеркало води повністю. Ідеально підходить для великих, довгих басейнів експлуатованих цілорічно.

 

 

Купол на круглий бассейн ORIENT

Оріентвисокий тип накриття для Вашого КРУГЛОГО басейну. Висота коливається від 240 см до 330 см оскільки основа цього павільйону правильне коло, то він ідеально підходить для круглих басейнів і фантанов. У цього павільйону дві секції - одна стаціонарна - нерухома і друга рухлива, яка зрушуючись убік відкриває одну третю частину кут в 120 градусів, цілком достатньо, щоб почувати себе просто неба.

 

Павільйон для басейна STAYL

Стайлвисокий тип павільйону, у якого одна направляюча розташована на отмостке уздовж басейну, а друга на підвищенні від 100 см.  Висота павільйону коливається від 140 см до 300 см.  Спеціально розроблений для басейнів розташованих уздовж огорожі або якій-небудь будові. Ідеально вписується практично у будь-який архітектурний дизайн ділянки.

 

 

 

Павільйон на SPA - басейн ORLANDO

Орландовисокий тип накриття для Вашого SPA - басейну. Висота коливається від 180 см до 240 см. Буває з абсолютно круглою основою і відрізняється від павільйону Orient тим, що має обидві рухливі секції з куполоподібним дахом меншої висоти і діаметру, а також є подовжена версія у вигляді овалу, у якого рухливі і нерухомі частини чергуються. Обов'язковою умовою даноого куполу є ідеально рівна основа.

 

По своєму бажанню Ви можете в якості додаткової опції вибрати колір алюмінієвого профілю, а також колір полікарбонату.

З повагою, компанія "АквастройКомплекс ".

ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РІВНЯ рH, ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ,дезінфектантів НА ОСНОВІ ХЛОРУ, дезінфектантів НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ, флокулянти І ЗАСОБИ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ,  тестер для ВОДИ реагентної, ЗАСІБ ДЛЯ КОНСЕРВАЦІЇ ВОДИ В БАСЕЙНІ, ТЕСТЕР ДЛЯ ВОДИ ФОТОМЕТРИЧНИЙ, Форсунка для противотечі під бетон,
Насоси для води, фільтри для води, заставні елементи в басейн, Донний злив під лайнер, Донний злив під бетон, Скиммер під лайнер,
Скиммер під бетон, Зливна решітка, Прохід в бетон, Форсунка гідромасажна, Стельовий  водоспад, Прожектор світлодіодний в басейн,
Генератори озону, без хлорних СИСТЕМА дезінфекції води, Концентратор кисню, ультрафіолетові установки, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ СОЛІ В ХЛОР,
Аксесуари для басейнів, Щітка для дна, Сачок з ручкою, Щітка для чищення стін, Плаваючий дозатор хімії, Градусник для басейну,
Термометри для басейнів, Душ сонячний, Сходи і поручні ДЛЯ БАСЕЙНІВ, БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ для басейнів, АВТОМАТИЧНІ дозуючих насосів,
Автоматичні станції дозування, Теплові насоси для басейнів, ТЕПЛООБМІННИКИ для басейнів, Пристрої зустрічного течії для басейнів,
Гейзер квадратний, ВОДОПАДИ з нержавіючої сталі, ПВХ труби та фітинги для басейнів, Скляна мозаїка для басейнів,
Переливна решітка, бортовий камінь З МАРМУРУ, ПОРЦЕЛЯНОВИЙ ПЛИТКА для басейнів, Морозостійкі збірні наземні басейни,
Осушувачі повітря, Рідкий ПВХ, гідроізоляційні мембрани (ЛАЙНЕР), інфрачервона сауна,
Терасна дошка, дитячі гірки, БАСЕЙНИ І АКСЕСУАРИ ДО НИХ, переливної басейн, скіммерний басейн.