(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Технології будівництва

Кожне будівництво має свої технології, де прописані чіткі рекомендації, послідовність дій. Завдяки їм дотримуються правила системи безпеки та різні норми, стандарти при будівництві. При недотриманні цих технологій відбуваються браки на виробництві.

Кожний розуміє, що будівництво басейнів в Чернівцях, Харкові, Одесі, Запоріжжі та Львові не можливе без дотримання спеціальних правил, які забезпечують безпеку та надійність при будівництві.  Технологія виготовлення басейнів передбачає міцні конструкції, надійну систему фільтрації, протиковзьке покриття сходів та інше.

 

При будівництві стаціонарних басейнів відбувається декілька етапів:

  • Підготовка котловану, який потрібно якісно викопати та вичистити
  • Лиття чаші з якісного бетону
  • Встановлення закладних елементів кваліфікованими спеціалістами
  • Опорядження чаші
  • Підготовка обладнання та та його запуск

Неодмінні умови при будівництві басейну – це виключення його від розмиву підземними водами та забезпечення високої тримальності ґрунту, тому що більшість басейнів, як правило зроблені з бетону.

Басейни діляться на два типи: закриті та відкриті. Головна перевага закритого басейну в тому, що він економічні ший , менше споживає електроенергію при нагріванні води. В будь-яку пору року його можна використовувати, нарешті простіше доглядати, більше не прийдеться доставати з води сміття, яке нанесло повітрям та маленьких тваринок, які попали до водойму.

Басейн – це об’єкт,  який активно відвідується  людьми, а значить, покликаний забезпечувати  повну безпеку та надійність.