(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Будівництво басейнів

Будівництвом басейнів наша компанія займається більше 5 років по всій Україні. За ці роки ми побудували сотні сучасних басейнів різної складності і розмірів. Це були і приватні басейни для заміських будинків і дач та басейни для спортивних комплексів і розважальних центрів, а також сауни та лазні.
Фахівці компанії у Чернівцях мають достатній досвід і знання, які допомагають будувати басейни на вищому рівні. Для того щоб почати будівництво, потрібно спочатку подумати де саме перебуватиме він знайти найзручніше місце.

Це може бути окрема споруда або частина вашого будинку або басейн під відкритим небом, для якого в зимовий період встановлюється спеціальне накриття для басейнів.
Ми допоможемо вам не тільки в будівництві басейну, але й надалі його обслуговування. В процесі будівництва ми використовуємо найкращі будівельні матеріали європейської якості. Наша компанія виконує повний спектр послуг щодо басейнів: будівництво, установка додаткових аксесуарів, чистка басейнів, а також сучасне облицювання басейнів.
Якщо ви шукаєте дійсно хороших майстрів для початку будівництва басейну – звертайтеся в нашу компанію в Чернівцях. Роботи виконуємо по всій Україні, ми допоможемо створити сучасний басейн з найкращих матеріалів для вас і вашої родини.