(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Покриття для басейнів – економія тепла та зберігання води чистою

Всі володарі майбутніх басейнів в основному думають лише про красу споруди і про те задоволення, яке вони будуть отримувати від прохолодної води в спекотні літні дні. Ми ж, професіонали, зобов'язані заздалегідь продумувати все дрібниці, та враховувати їх ще на стадії проектування. Однією з таких «дрібниць» є покриття для басейну.

У звичних всім великих плавальних басейнах вода накривається рідко. По-перше, це повноцінне спорудження з обігрівом, системою вентиляції та з персоналом, який весь час стежить за температурою води, а по-друге, вони рідко простоюють без купальників.

Коли ж справа стосується приватного басейну розташованого на відкритому повітрі, покриття для басейну - елемент обов'язковий.

Для чого потрібне покриття? По-перше, покриття для басейну дозволяє зберігати температуру води, завдяки чому вам не доведеться кожного разу знову її нагрівати. Цим ви зможете заощадити електроенергію та продовжити термін служби елементів відповідальних за температуру води в басейні (нагрівач, насос, теплообмінник). По-друге, накрита чаша басейну не випаровує воду, значить, вам не доведеться її доливати, а значить, ви витратите менше води, менше хімічних речовин, які обов'язково додаються в басейн. По-третє, в зимовий період все одно потрібно вкривати від низької температури, опадів та сміття, тому краще відразу встановити гарне покриття для басейну.

Якщо свій невеликий басейн розташований усередині будинку, ми все одно рекомендуємо використовувати покриття, тому що воно теж зберігає температуру води, а головне не допускає зайвого випаровування вологи, що в закритому приміщенні принципово важливо. Усередині приміщень використовують плаваючі покриття для басейнів.

Для середніх та великих споруд ми рекомендуємо використовувати тверде покриття для басейну. Над водою буде підніматися лише барабан з намотаним покриттям, але натисканням всього однієї кнопки чаша швидко буде накрита, і ніяких зусиль докладати не доведеться. Звертайтеся до нас за консультацією, і разом ми підберемо для вашого басейну оптимальне покриття.