(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Вартість будівництва басейну

Басейн - це складна гідротехнічна споруда, яка має бути підключена до таких інженерних мереж, як електро-, водо- і теплопостачання, каналізація та вентиляція. Тому доцільно довірити виконання цієї задачі  команді фахівців, яка виконає весь необхідний  цикл робіт, починаючи з проектування й до будівництва.

Правильно розроблений проект басейну - це один з найважливіших етапів роботи при його будівництві. Він включає в себе наступне:

•          креслення пристрою бетонної чаші басейну, схеми армування, технологію гідроізоляції і заливки заставних деталей;

•          креслення розташування водяних систем басейну і схеми обладнання;

•          розташування і схеми вентиляції, їх основні технічні показники;

•          схеми електропостачання та освітлення - електричні схеми підключення обладнання, а також показники по електропостачанню і висвітлення.

Після розроблення проекту басейну уточуються початкові кошторису і розрахунок вартості робіт, матеріалів і устаткування.

Для того, щоб побудувати басейн, потрібно визначитися з безліччю факторів, пов'язаних з його розташуванням на ділянці, комплектацією, дизайном і т.д.

 

У розрахунок повинні бути прийняті такі фактори, як: стан ґрунту і ґрунтових вод за результатами геологічних досліджень, особливості рельєфу ділянки, розташування сонця протягом дня, наявність комунікацій, чи є доступ для проїзду техніки і доставки великогабаритного обладнання.

 

Якщо у Вас є в планах будівництво басейну, то ми готові Вам допомогти в цьому.

У нас реальні ціни і оперативні терміни будівництва.