(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Будівництво басейнів під ключ у Івано-Франківську

Якщо Ви плануєте будівництво басейну в своєму заміському будиночку, який розташований в Івано-Франківську, то на сьогоднішній день – це цілком реально. Але спочатку пропонуємо звернутися за консультацією до спеціалістів компанії «АкваБудКомплекс», які зможуть Вам пояснити як  здійснюється будівництво басейнів під ключ. Адже багато людей думає, що облаштування басейну за своєю вартістю можна порівняти з невеликим будинком.

Але на самому ділі, це не так. Просто будівництво басейну – це дуже довгий та складний технологічний  процес, який складається з таких етапів, як:

 

  • розроблення проекту враховуючи побажання та кошти, які має клієнт, а також ураховуючи необхідні умови та технологічні вимоги при будівництві майбутнього басейну;
  • складання кошторису, тобто складання повної вартості басейну з урахуванням витратних матеріалів;
  • копання котловану, а потім заливання залізобетонної чаші, або встановлення вже готового композитного басейну та необхідного додаткового обладнання;
  • виконання оздоблювальних робіт.

Чому саме до нас пропонуємо звернутися? Та тому, що компанія «АкваБудКомплекс» - це компанія, яка на протязі багатьох років  займається проектуванням та будівництвом самих різних видів басейнів під ключ в Івано-Франківську, використовуючи сучасні технології та матеріали дозволяючи сьогодні зводити конструкції будь-якої складності.

 

Ми уважно стежимо за якістю виконання будь-якого етапу роботи, адже найголовніше для будь-якої компанії - це задоволені клієнти і репутація, що дозволяє займати лідируюче місце в даному напрямку на ринку України.