(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Фільтрація води

«Мийте воду перед їжею ...»

Вода нам життєво необхідна. Вода доставляє в клітини організму поживні речовини (вітаміни, мінеральні солі) і забирає відходи життєдіяльності, бере участь у процесі терморегуляції і дихання. Крім того, що вона може вилікувати від багатьох хвороб, але в той же час може стати і джерелом великої кількості захворювань.

Як не намагаються поліпшити водопровідну систему, але вона, на жаль, теж забруднює воду. У результаті хімічних реакцій, які відбуваються від взаємодії води з водопровідними трубами, в неї потрапляють цинк і мідь, кадмій і свинець, а також інші хімічні елементи в явно неприпустимих кількостях, скільки б нам не говорили, що їх рівень не перевищує гранично допустимий.

Приміром, якщо у водопровідній воді надзвичайно високо вміст заліза, то це негативно позначиться на репродуктивній функції, на печінці, підвищується ризик інфаркту. Через надмірну кількість марганцю страждає кісткова система. Надлишок хлору, з'єднуючись з іншими органічними речовинами, може утворити канцерогени, що провокують рак. І це далеко не весь перелік.

Наслідки вживання брудної води можуть настати як негайно, так і через кілька років. Кількість людей, які помирають від захворювань, пов'язаних із забрудненою водою, не менше числа жертв усіх форм насильства, включаючи війни, повідомляють експерти ООН. Тому дуже гостро постає питання очищення споживаної води.

Якою має бути оптимальна вода для організму людини?

Для того щоб всі біохімічні процеси в організмі людини протікали в оптимальному режимі, вода, яку ми п'ємо, повинна мати певні якості:

  • Вода повинна бути абсолютно чиста. Вона не повинна містити хлору і його органічних сполук, солей важких металів, нітратів, нітритів, пестицидів, бактерій, і т. д.
  • Вода повинна бути слабо мінералізована для підтримки електролітного складу рідин організму.
  • Вода повинна бути нейтральна, а краще - слабокислотна. Це дозволяє краще зберігати кислотно-лужну рівновагу рідин організму, які мають слаболужну реакцію. Лужне середовище ускладнює розмноження хвороботворних мікробів і сприяє відновленню дружніх організму бактерій, надаючи імунній системі можливість ефективно підтримувати оптимальний захист.
  • Вода має бути природно структурована. Вся вода в організмі структурована. Вода, яка знаходиться у свіжих фруктах і овочах, також структурована.
  • Вода повинна містити якомога менше негативної інформації. Передача негативної інформації в клітину організму людини порушує її біоенергоінформаційні характеристики.

Побутові фільтри дозволяють позбутися від різного роду домішок і солей та отримати чисту воду, придатну для пиття та іншого використання.

Найбільш доступний спосіб очищення води на рівні індивідуального споживача - це придбання фільтра для доочищення води. Системи зворотного осмосу дозволяють очищати воду не тільки від неорганічних сполук, а й від вірусів і бактерій.

Зворотний осмос - це процес повного очищення води від мікроорганізмів, мінералів і мікроелементів,  окрім кисню. У результаті на виході системи зворотного осмосу виходить свіжа, смачна, настільки чиста вода, що вона не вимагає додаткового кип'ятіння.

Система зворотного осмосу - фільтрація води через напівпроникну мембрану (сітку), проникну тільки для молекул води і частини корисних мікроелементів. При цьому вона затримує віруси (0,2 мкм), бактерії (0,5 мкм), важкі метали, пестициди, гербіциди, нітрати, хлор, свинець, миш'як, аж до радіонуклідів і канцерогенів, а мінералізатор збагачує попередньо очищену воду мікроелементами і мінералами у співвідношеннях, оптимальних для життєдіяльності людини.

Однак вода, що пройшла обробку на зворотноосмотичної установці втрачає свою природну структуру. Адже природна структура води найбільш повно підходить для організму людини. Учені, що дослідили властивості структури води, дійшли висновку, що в рідкому вигляді, навіть при кипінні «мікроайсберги» кристалів води зберігаються. У самих кристалах води існує безперервний рух. Діють ті ж закони, що і при циркуляції крові або рослинних соків. Але це властивість зникає, як тільки порушується структура води. І навпаки, чим довше життя кожного кристала, тим він більш корисний для організму і тим у нього більше спорідненості з життєвими соками людини. Для усунення цього ефекту був створений структуризатор води. Біокерамічний структуризатор дозволяє проводити структурування води, відновлюючи її природні біоенергетичні властивості. Вода, що пройшла таку обробку, підвищує захисні функції організму, процеси очищення сприятливо впливають на кровотворні функції.

Системи очищення води запобігають:

- Появі накипу;

- Виходу з ладу нагрівального котла;

- Утворенню рудого нальоту і білих плям на сантехніці;

- Пошкодженнюм пральної машини і труб;

- Усувають бурий осад і сірководень з води.

Отже, пропонуємо Вашій увазі Систему зворотного осмосу, яка здійснює очищення води від всіх видів забруднень. Абсолютне очищення - видаляє до 99,8% усіх забруднень. Розглянемо роботу системи більш докладно:

Перший ступінь - Префільтр 1. Нитковий картридж видаляє механічні домішки розміром більше 5 мікрон, частинки піску, іржу, мул та інші зважені частинки. Завдяки його роботі продовжується термін служби подальших картриджів.

Другий ступінь - Префільтр 2. Затримує хлорорганічні сполуки і хлор за допомогою картриджа з гранульованого активованого вугілля виробництва. Цей картридж захищає від пошкоджень мембрану зворотного осмосу і також входить в комплект картриджів попереднього очищення.

Третій ступінь - Префільтр 3. Пористий поліпропіленовий картридж, який видаляє механічні частинки розміром більше 1 мікрона, залишки хлорорганіки, органічні речовини природного походження.

Четвертий ступінь - очищення зворотноосмотичної мембраною виробництва компанії PAqua (Польща). Мембрана являє собою бар'єр, непроникний для 99% мінеральних і органічних домішок, розчинених у воді, але пропускає молекули води. Фільтр відправляє небажані домішки в каналізаційну систему, а чисту воду - в гідропневматичний бак. Там вона зберігається під тиском.

П'ятий ступінь - посткарбон. Картридж пропускає воду через висококласне активоване вугілля з кокосової шкаралупи, завдяки чому вода набуває трохи солодкуватий присмак і скоригований смак і запах.

Мінералізатор - додаткова опція даного фільтра. Він містить суміш харчових солей, які розчиняються у вже очищеної системою зворотного осмосу воді.

«Біокерамічний резонатор» (структуризатор води) - вода, яка омиває гранули турмаліну, потрапляє в інфрачервоне випромінювання і змінює свою структуру, стаючи більш гармонійною і симетричною. Вода стає більш м'якою і приємною на смак. Основними позитивними аспектами застосування біокерамічного резонатора є: насичення тканин киснем, виведення з організму холестерину та інших токсинів, зменшення окислення клітин.

 

Підбір установки для клієнтів проводиться після лабораторного аналізу води!

ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РІВНЯ рH, ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ,дезінфектантів НА ОСНОВІ ХЛОРУ, дезінфектантів НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ, флокулянти І ЗАСОБИ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ,  тестер для ВОДИ реагентної, ЗАСІБ ДЛЯ КОНСЕРВАЦІЇ ВОДИ В БАСЕЙНІ, ТЕСТЕР ДЛЯ ВОДИ ФОТОМЕТРИЧНИЙ, Форсунка для противотечі під бетон,
Насоси для води, фільтри для води, заставні елементи в басейн, Донний злив під лайнер, Донний злив під бетон, Скиммер під лайнер,
Скиммер під бетон, Зливна решітка, Прохід в бетон, Форсунка гідромасажна, Стельовий  водоспад, Прожектор світлодіодний в басейн,
Генератори озону, без хлорних СИСТЕМА дезінфекції води, Концентратор кисню, ультрафіолетові установки, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ СОЛІ В ХЛОР,
Аксесуари для басейнів, Щітка для дна, Сачок з ручкою, Щітка для чищення стін, Плаваючий дозатор хімії, Градусник для басейну,
Термометри для басейнів, Душ сонячний, Сходи і поручні ДЛЯ БАСЕЙНІВ, БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ для басейнів, АВТОМАТИЧНІ дозуючих насосів,
Автоматичні станції дозування, Теплові насоси для басейнів, ТЕПЛООБМІННИКИ для басейнів, Пристрої зустрічного течії для басейнів,
Гейзер квадратний, ВОДОПАДИ з нержавіючої сталі, ПВХ труби та фітинги для басейнів, Скляна мозаїка для басейнів,
Переливна решітка, бортовий камінь З МАРМУРУ, ПОРЦЕЛЯНОВИЙ ПЛИТКА для басейнів, Морозостійкі збірні наземні басейни,
Осушувачі повітря, Рідкий ПВХ, гідроізоляційні мембрани (ЛАЙНЕР), інфрачервона сауна,
Терасна дошка, дитячі гірки, БАСЕЙНИ І АКСЕСУАРИ ДО НИХ, переливної басейн, скіммерний басейн.