(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Обладнання для басейну купити Україна. Проектування та подалі будівництво басейну. Поручні для басейнів. Будівельні суміші для басейнів

Обладнання для басейну

Проектування та подальше будівництво басейну має на увазі не тільки установку чаші басейну та її облицювання. Завершеність басейну надає спеціальне обладнання для басейнів і різні аксесуари, атракціони.

Найголовніше в басейні - це, звичайно ж, вода. Чистий прозора вода в басейні - це результат роботи цілого комплексу устаткування для басейнів, яке зазвичай залишається поза полем зору. І ви, напевно, воду уявляєте собі небесно блакитного кольору. Для того щоб ваші мрії про таку воду втілилися в реальність, необхідно, щоб вода в басейні проходила безперервну фільтрацію. Тому фільтрувальна станція є одним з найголовніших елементів обладнання. Система трубопроводів, по якій циркулює вода, проектується заздалегідь, і в місцях передбачуваних пристроїв забору та подачі води монтується відповідне закладне обладнання.

Важливо! Вода повинна фільтруватися щодня незалежно від того використовується басейн чи ні.

Стаціонарні басейни, залежно від особливості системи водовідведення, діляться на два типи:

Скіммерні басейни.

Скімерний тип водовідведення дещо дешевше переливного і зазвичай застосовується лише в приватних басейнах з невеликим об'ємом води. Рівень води в таких басейнах знаходиться приблизно на середині віконця скімера, тобто від борту басейну до дзеркала води є вільний простір. Скімер - це пристрій, через який забирається верхній, найбільш забруднений шар води басейну. Забруднена вода через скімер і донний злив по трубопроводу за допомогою циркуляційного насоса надходить до фільтрувальної ємності, де проходить механічну очистку. В кінці чиста підготовлена ​​вода надходить назад в басейн через подаючі форсунки.

Переливні басейни.

Переливна - сама універсальна конструкція басейну, дорожча, але й більш досконала. Дзеркало води знаходиться на рівні кромки басейну. Надлишок води (верхній забруднений шар води) з чаші басейну через жолоб (розташований по всьому периметру басейну) надходить в переливний бак і вже з нього забирається циркуляційним насосом і подається на фільтр. Після фільтрації чиста вода поступає назад в басейн через донні форсунки, розташовані рівномірно по всьому дну або в стінах басейну для кращого перемішування води. Донне розташування форсунок є більш ефективним, так як очищена вода рівномірно надходить в усі точки басейну будь-якої геометричної форми.

Сходи і поручні - це класичне обладнання для басейнів, так сказати - необхідний мінімум. Таке обладнання надає гарний естетичний вигляд, полегшує вихід з води басейну і спуск у воду. Найпоширеніший матеріал, з якого виготовлені сходи для басейну - це нержавіюча сталь. Поручні також виготовляються з нержавіючої сталі. На ступенях сходів передбачені гумові або пластикові підкладки, що попереджають ковзання.

Сходи для басейну типу "Римська сходи" в конструкції басейну з залізобетонною чашею, виготовляються шляхом монолітного лиття бетону і повинні бути розраховані ще на етапі проектування всієї конструкції басейну. "Римська сходи" в басейнах з пластиковою чашею є продовженням і невід'ємною частиною самої чаші пластикового басейну, який виготовляється на виробництві в заводських умовах.

Поряд з обладнанням для підтримання оптимального стану води існують і пристрої, що забезпечують додаткові функції і зручності:

Устаткування для підтримки комфортної температури води (оптимальною для приватного басейну вважається температура води 25-27 º С.) - це теплообмінники та електронагрівачі. Ці пристрої різні за принципом дії, але в цілому виконують одну й ту ж функцію.

Пульт управління (автоматика) - відповідає за електроживлення всього устаткування вашого басейну. Поперемінна робота двох насосів, захист насосів від сухого ходу і перевантаження при забиванні фільтра, захист електронагрівачів від перегорання через перенапруження і перекос фаз, автоматичну підтримку хімічних параметрів води на потрібному рівні, плавне включення насосів атракціонів, водоспадів, протитечії, донних гейзерів, аеромасажем - все це можуть забезпечити тільки щити управління басейном.

Підсвічування басейну надає басейну, особливо при вимкненому зовнішньому світі приміщення басейну або на вулиці в темний час доби, незвичайний колір, причому ці кольори можуть бути різними, в залежності від обраного освітлення.

Система протитечії не дасть Вам втратити форму, тому що плавати, докладаючи зусиль, ви зможете навіть в басейні невеликих розмірів. Потужність потоку Ви будете регулювати самостійно, що дозволяє плисти проти течії, як дітям, так і фізично підготовленим людям.

Водоспад - це не тільки приголомшливо красиве видовище в басейні, а й величезна користь для вас. Такий атракціон здатний подарувати вам і вашим дітям море задоволення і веселощів, а також падаюча вода допоможе позбутися від болю в шийному відділі хребта. А також після такого масажу ви відчуєте розслаблення м'язів і зняття втоми.

Використовуючи гідромасажні форсунки, можна насолоджуватися лікувальним або розслаблюючим масажем прямо у воді. Відчуття, які ви отримаєте, будуть незабутніми.

Донний гейзер має здатність аеромасажу, що дозволяє насолоджуватися відчуттям невагомості, а така вода стає збагачена киснем. Він використовується для продовження життєдіяльності клітин і тканин, збагачуючи їх органічними речовинами і відшкодовуючи недолік кисню. Адже погане самопочуття, хронічна втома, стомлюваність, безсоння, зниження імунітету є ознаками нестачі кисню в організмі.

Устаткування для знезараження води в басейні без застосування хімічних реагентів (див. розділ «Знезараження води в басейні»).

Роботи-пилососи. Ефективно видаляє сміття і забруднення з дна і бортів басейну, поряд з цим очищає ватерлінію ... і все це приблизно за 1:00! Весь зібраний бруд потрапляє в знімний, легко очищувальний фільтруючий мішок, минаючи основну систему фільтрації плавального басейну.

В даний час існує чимало різних виробників обладнання для басейнів, і хоча є чимало літератури про будівництво басейну, все ж вибір і розрахунок обладнання для басейну слід довірити фахівцям. Правильно підібране устаткування басейну збільшить термін служби басейну, забезпечить комфорт купання і дасть приємний відпочинок.

З повагою, компанія "АквастройКомплекс".

ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РІВНЯ рH, ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ,дезінфектантів НА ОСНОВІ ХЛОРУ, дезінфектантів НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ, флокулянти І ЗАСОБИ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ,  тестер для ВОДИ реагентної, ЗАСІБ ДЛЯ КОНСЕРВАЦІЇ ВОДИ В БАСЕЙНІ, ТЕСТЕР ДЛЯ ВОДИ ФОТОМЕТРИЧНИЙ, Форсунка для противотечі під бетон,
Насоси для води, фільтри для води, заставні елементи в басейн, Донний злив під лайнер, Донний злив під бетон, Скиммер під лайнер,
Скиммер під бетон, Зливна решітка, Прохід в бетон, Форсунка гідромасажна, Стельовий  водоспад, Прожектор світлодіодний в басейн,
Генератори озону, без хлорних СИСТЕМА дезінфекції води, Концентратор кисню, ультрафіолетові установки, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ СОЛІ В ХЛОР,
Аксесуари для басейнів, Щітка для дна, Сачок з ручкою, Щітка для чищення стін, Плаваючий дозатор хімії, Градусник для басейну,
Термометри для басейнів, Душ сонячний, Сходи і поручні ДЛЯ БАСЕЙНІВ, БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ для басейнів, АВТОМАТИЧНІ дозуючих насосів,
Автоматичні станції дозування, Теплові насоси для басейнів, ТЕПЛООБМІННИКИ для басейнів, Пристрої зустрічного течії для басейнів,
Гейзер квадратний, ВОДОПАДИ з нержавіючої сталі, ПВХ труби та фітинги для басейнів, Скляна мозаїка для басейнів,
Переливна решітка, бортовий камінь З МАРМУРУ, ПОРЦЕЛЯНОВИЙ ПЛИТКА для басейнів, Морозостійкі збірні наземні басейни,
Осушувачі повітря, Рідкий ПВХ, гідроізоляційні мембрани (ЛАЙНЕР), інфрачервона сауна,
Терасна дошка, дитячі гірки, БАСЕЙНИ І АКСЕСУАРИ ДО НИХ, переливної басейн, скіммерний басейн.