(099) 525-25-25
(096) 525-25-25

АКВАСТРОЙКОМПЛЕKС

БОЛЬШЕ ЧЕМ ПРОСТО БАССЕЙН

Основні якості басейнів

Будівництво басейнів Україна!

Наявність басейну в котеджі або на присадибній ділянці приносить ні з чим не порівнянне задоволення, але тільки в тому випадку, якщо басейн функціонує нормально. А якщо технології порушені, замість задоволення виходить цілий комплекс проблем. Одна з найнеприємніших – витік води, яка не тільки змушує постійно відслідковувати і підтримувати необхідний рівень води, але і руйнує конструкції як самого басейну, так і пов'язаних з ним елементів.

Для того, щоб грамотно спроектувати і побудувати басейн, вибрати оптимальну конструкцію і матеріал обробки чаші, необхідно перш за все відповісти на питання: які споживчі якості басейну є головними для замовника.Як правило, це:

- герметичність чаші;

- чистота води протягом тривалого часу;

- довговічність покриття чаші;

- привабливий зовнішній вигляд;

- розумна вартість.

Всі вказані якості басейну залежать від використовуваних при будівництві матеріалів.

Надійність гідротехнічної споруди такого класу, як, басейн, визначається не тільки якістю застосовуваних матеріалів, але і якістю виконання. Організації, які будують такі споруди, повинні володіти необхідним досвідом, знаннями і відповідним рівнем організації виробництва.

В даний час існує безліч способів, технологій виготовлення і конструкцій басейнів: металеві, бетонні, плівкові, плиточні та інші.

Бетонний басейн – це дуже відповідальна і дороге спорудження. Причому неважливо, маленький басейн або великий. Кількість операцій від цього не зменшується. Чим їх більше, тим вище ймовірність порушення технології, і як наслідок – витік води, знайти яку неймовірно важко. Економічні наслідки очевидні – потрібна реконструкція чаші зі значними витратами коштів. Тому після виливки чаш виробляють їх контрольне заповнення водою. Якщо вода йде, значить, необхідно виконати комплекс заходів по усуненню витоків і тільки після цього приступити до оздоблювальних операцій.

Бетонні басейни з оздобленням керамічною плиткою широко поширені. За цією технологією раніше виготовлялася більшість басейнів.

Бетонні басейни перевірені часом і довели свою надійність. Але за десятиліття їх експлуатації виявилися і деякі недоліки. Основні з них:

- Витоку води. Це основна хвороба будь-якого басейну (розгерметизація чаш внаслідок недотримання вимог Гостів при укладанні бетону, використання матеріалів низької якості, наявність так званих «холодних стиків»).

- Розтріскування і відшарування керамічної плитки. Це відбувається з цілого ряду причин: через застосування застарілих сумішей для укладання плитки, неправильного виконання робіт при їх укладанні та іншого.

- Вихід з ладу трубопровідних систем внаслідок неправильного монтажу і неефективних матеріалів.

- Використання «допотопних» проектів системи водопідготовки. Адже раніше бетонні басейни являли собою велику ванну, де з одного боку текла гаряча вода, а з іншого – витікала холодна.

- Відсутність раціональної системи дезінфекції.

На зміну старим уявленням про басейнах прийшли нові. На вітчизняному ринку з'явилася величезна кількість обладнання, матеріалів, технологій, що конкурують між собою.

Звичайній людині без спеціальної підготовки розібратися у всьому цьому розмаїтті досить важко. Якщо басейн спроектований і виконаний з дотримання всіх норм і рекомендацій фахівців, якщо застосовувалися високоякісні матеріали, він прослужить не один десяток років.

ЗАСОБИ ДЛЯ КОРЕКЦІЇ РІВНЯ рH, ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОДОЮ,дезінфектантів НА ОСНОВІ ХЛОРУ, дезінфектантів НА ОСНОВІ АКТИВНОГО КИСНЮ, флокулянти І ЗАСОБИ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ,  тестер для ВОДИ реагентної, ЗАСІБ ДЛЯ КОНСЕРВАЦІЇ ВОДИ В БАСЕЙНІ, ТЕСТЕР ДЛЯ ВОДИ ФОТОМЕТРИЧНИЙ, Форсунка для противотечі під бетон,
Насоси для води, фільтри для води, заставні елементи в басейн, Донний злив під лайнер, Донний злив під бетон, Скиммер під лайнер,
Скиммер під бетон, Зливна решітка, Прохід в бетон, Форсунка гідромасажна, Стельовий  водоспад, Прожектор світлодіодний в басейн,
Генератори озону, без хлорних СИСТЕМА дезінфекції води, Концентратор кисню, ультрафіолетові установки, ПЕРЕТВОРЮВАЧІ СОЛІ В ХЛОР,
Аксесуари для басейнів, Щітка для дна, Сачок з ручкою, Щітка для чищення стін, Плаваючий дозатор хімії, Градусник для басейну,
Термометри для басейнів, Душ сонячний, Сходи і поручні ДЛЯ БАСЕЙНІВ, БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ для басейнів, АВТОМАТИЧНІ дозуючих насосів,
Автоматичні станції дозування, Теплові насоси для басейнів, ТЕПЛООБМІННИКИ для басейнів, Пристрої зустрічного течії для басейнів,
Гейзер квадратний, ВОДОПАДИ з нержавіючої сталі, ПВХ труби та фітинги для басейнів, Скляна мозаїка для басейнів,
Переливна решітка, бортовий камінь З МАРМУРУ, ПОРЦЕЛЯНОВИЙ ПЛИТКА для басейнів, Морозостійкі збірні наземні басейни,
Осушувачі повітря, Рідкий ПВХ, гідроізоляційні мембрани (ЛАЙНЕР), інфрачервона сауна,
Терасна дошка, дитячі гірки, БАСЕЙНИ І АКСЕСУАРИ ДО НИХ, переливної басейн, скіммерний басейн.