Скільки коштує побудувати басейн
Ціну будівлі басейну позначають три моменти: розмір чаші, будматеріал споруди і прибуток виробника. Треба пам'ятати про додаткові витрати, які виробники залишають покупцям, наприклад, доставка матеріалів зі складу на місце монтажу. Також, до загальної вартості споруди додають витрати на монтаж, підключення обладнання та його запуск.
Який басейн вибрати
Є два класи споруди:
● бюджетний;
● елітний.
Розглядаючи бюджетний варіант, покупцеві запропонують стаціонарний басейн площею 20-25 квадратних метрів, коштовністю від 60 тисяч гривень. В рахунок входять підведення водопроводу й запуск споруди в експлуатацію. Але у виробів зависока теплопровідність. Тому власнику необхідно встановити нагрівальні елементи, що мають підтримувати температуру води в чаші басейну.
Якщо вартість буде здаватись надто високою, покупцю запропонують економічний різновид з монтажем збірного басейну. Рухлива конструкція без перешкод монтується в котлован, перетворюючись в стабільну чашу. При тих самих розмірах замовник за споруду заплатить від 40 тисяч гривень. Мінусами таких басейнів є недовговічність та висока теплопровідність.
Обираючи елітний клас, покупцеві запропонують керамічні та композитні чаші з площею 25 квадратів вартістю більше ніж 300 тисяч гривень. На перший погляд ціна лякає клієнтів. Але, перераховуючи всі витрати на експлуатацію споруди, замовник відчує різницю.
Експерти кажуть, що надійна конструкція служитиме більше 50 років, але поки немає таких доказів, адже керамічні чаші з'явилися лише наприкінці 20 століття. Низька теплопровідність знижує витрати електрики на підігрів, а структура чаші виключає налипання бруду й розмноження мікроорганізмів.
Як замовити басейн
Наша компанія пропонує великий вибір різних варіантів будівлі басейнів. Перед тим як зробити замовлення, треба провести заміри майбутньої споруди, а також визначитись з будматеріалом. Далі ви можете зв'язатися з представником підприємства та обговорити всі питання.